Sangean

b03cfcfe63

Stworzona w 1974 roku marka Sangean jest powszechnie uznawana za producenta wysokiej jakości jednostek audio, a obecnie doceniana za swoją wiodącą rolę w dziedzinie produkcji odbiorników cyfrowego radia DAB+, radia internetowego, radiobudzików i kieszonkowych odbiorników.

Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu, Sangean zyskał wysoką reputację za oferowaną jakość i niezawodność. Zaangażowanie w badania i rozwój sprawiło, że marka pozostaje w czołówce najbardziej innowacyjnych producentów w swojej dziedzinie.

Dziś Sangean skupia się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań audio dla domu, oferując nowoczesne odbiorniki cyfrowego radia wyposażone w Wi-Fi i tunery radia internetowego. Dzięki zaangażowaniu ponad setki wysokowykwalifikowanych inżynierów z zakresu elektroniki, mechaniki, projektowania oraz oprogramowania wciąż będziemy pracować nad tworzeniem jeszcze lepszych urządzeń audio. Nasze niezachwiane przywiązanie do jakości jest tym, co umożliwiło dotychczasowe osiągnięcia, lecz także tym, czym wciąż będziemy kierować się w przyszłości.

W 2014 roku świętowaliśmy 40-lecie istnienia marki. Satysfakcja milionów użytkowników na całym świecie motywuje nas do jeszcze intensywniejszego rozwoju, jedocześnie dziękując za dotychczasowe zaufanie.